Rankų darbo drabužiai ir audiniai

  •  

      

  • Lietuviški rankų darbo drabužiai bei audiniai užimą svarbią vietą mūsų tautos kultūriniame pavelde. Jie atskleidžia šalies istoriją, tradicijas, kūrybiškumą. Tradiciniams audiniams yra būdinga santūri ornamentų kompozicija. Pasitelkiami geometriniai raštai, stilizuoti gyvūnijos ir augalijos motyvai, kas suteikia audiniui savitumo bei autentiškumo.

    Tradiciniai audiniai buvo skirstomi į kelias grupes. Jie buvo naudojami vyrų ir moterų drabužių siuvimui, namų dekoravimui, buitiniams tikslams. Audiniai dažniausiai būdavo naudojami tokių drabužių siuvimui, kaip marškiniai, liemenės, prijuostės, skaros, juostos, sijonai, kelnės. Nuo audinio bei pasiuvimo priklausydavo ne tik rūbų kokybė. Jie galėjo atspindėti žmogaus padėtį visuomenėje. Dažniausiai rankų darbo rūbai buvo siuvami iš lino, medvilnės bei vilnos.

    Rankų darbo drabužiai ir audiniai internetu

    Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti platų tradicinių audinių drabužiams bei prijuosčių asortimentą už prieinamą kainą. Jie gali būti naudojami kaip tautinio kostiumo dalis, tradicinio kasdieninio ar proginio rūbo kūrimui. Mūsų gaminiai turi tautinio paveldo sertifikatus, todėl jie pasižymi aukšta kokybe, išskirtiniu dizainu bei autentiškumu.