Vyriškos kaklajuostės

 • Kaina 39.99 
  59.15  Sutaupykite 19.16 
  Kaina 39.99 
  59.15  Sutaupykite 19.16 
  Kaina 39.99 
  59.15  Sutaupykite 19.16 
  Kaina 39.99 
  59.15  Sutaupykite 19.16 
 • Vyriškos kaklajuostės yra laikomos išskirtiniu aksesuaru, kuris buvo naudojamas kaip puošnus tautinės aprangos elementas, dėvimas ant marškinių apykaklės. Iki šių dienų tai yra svarbus lietuvių liaudies gaminys, įdomus spalvų bei raštų įvairove bei savo išskirtinumu žavintis ne tik mūsų šalies gyventojus, bet ir užsieniečius.

  Vyriškos kaklajuostės - kodėl jas verta rinktis?

  Vyriškos kaklajuostės yra laikomos unikaliu tautiniu paveldu. Tai tautinio drabužio detalė, kuri gali būti naudojama svarbioms progoms bei pasipuošti per Lietuvos valstybines šventes. Šios kaklajuostės yra rankų darbo gaminys, žavintis savo autentiškumu bei istorija. Tai gali būti įdomi bei vertinga dovana draugui, giminaičiui ar suvenyras užsienio svečiui. Tokiu gaminiu galėsite nustebinti bei pradžiuginti savo brangius žmones, vertinančius kokybiškus rankų darbo gaminius, turinčius gilią istoriją bei prasmę.

  Vyriškos kaklajuostės internetu

  Pas mus rasite platų kaklajuosčių asortimentą, todėl tikime, jog atrasite jums labiausiai tinkamą. Šios kaklajuostės yra autentiškos, austos profesionalių amatininkų, dirbančių pagal to meto specifines audimo technikas. Todėl galite būti tikri, jog gausite aukštos kokybės gaminį už prieinamą kainą.

  Galite rinktis iš skirtingų spalvų, raštų bei simbolių kaklajuosčių, kurios yra austos iš natūralios medvilnės siūlų. Kiekvieną gaminį puošia unikalūs raštai, turintys svarbią simbolinę prasmę. Dažniausiai pasitelkiami augalijos bei gyvūnijos pasaulio įvaizdžiai, geometrinės figūros. Buvo tikima, jog jie simbolizavo laimę, sėkmę, gėrį, saugojo nuo blogio. Jie atspindi to meto žmonių vertybes, įsitikinimus, požiūrį, tradicijas.

  Norimus gaminius, jums patogiu metu, galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje madebylithuanians.com, kuriuos supakuosime ir pristatysime reikiamu adresu. Tikimės, jog mūsų gaminiai padės geriau pažinti ir puoselėti tautinį paveldą bei tradicijas. Kilus klausimams, susisiekti su mumis per internetinėje svetainėje esančią užklausos formą arba socialiniuose tinkluose.
    

 • Naujienlaiškio prenumerata Prenumeruok ir gauk naujus pasiūlymus

  Informacija