Žolelių esencijos

 • Prekių nėra.
 • Žolelių esencija yra skysto pavidalo ekstraktas, gaminamos iš natūralių, vaistinių žolelių. Vaistinės žolelės yra vertinamos dėl savo gydomųjų savybių ir naudingų medžiagų žmogaus organizmui. Esencijai gaminti naudojamos pačios vertingiausios augalo dalys, tokios kaip lapai, šaknys, žiedai ar pumpurai.

  Žolelių naudojimas gydymo tikslais yra svarbi lietuvių liaudies medicinos dalis, kuri buvo perduodama iš kartos į kartą. Iki šių dienų vaistinės žolelės yra plačiai naudojamos arbatai, kosmetikos gaminiuose, papilduose, aromaterapijoje, kulinarijoje.

  Žolelių esencijos privalumai

  Vaistažolės yra vertingos dėl jose esančių vitaminų, eterinių aliejų, mineralų ir kitų veikliųjų medžiagų, naudojamų sveikatos bei grožio puoselėjimui. Žolelių ekstrakte išlieka didelė dalis vaistažolėse esančių naudingų medžiagų, turinčių gydomąjį poveikį ir pasižyminčių priešuždegiminėmis bei antibakterinėmis savybėmis. Šie žolelių ekstraktai gali padėti esant tokiems negalavimams, kaip odos ligos, virškinimo sutrikimai, peršalimas. Taip pat gali būti naudojami skausmo malšinimui, imuniteto stiprinimui, žaizdoms dezinfekuoti. Šie gaminiai tinka ne tik įvairioms ligoms gydyti, bet ir profilaktikai. Svarbu, jog žolelių esencijos būtų vartojamos pagal paskirtį ir nurodytą vartojimo būdą.

  Žolelių esencijos internetu

  Savo klientams galime pasiūlyti platų žolelių esencijų asortimentą už prieinamą kainą. Tai aukštos kokybės gaminiai Jūsų gerai savijautai bei grožiui. Galite rinktis iš šių produktų: dilgėlių šaknų trauktinė, jovaro/topolio pumpurų trauktinė, meškinių česnakų trauktinė, geltonųjų žiognagių trauktinė bei pušų pumpurų sirupas. Tai gaminiai, turintys tautinio paveldo sertifikatus, todėl galite būti tikri, jog gausite kokybišką produktą.

  Pas mus rasite lietuviškus, natūralumu pasižyminčius produktus tik iš kruopščiai atrinktų vaistažolių. Tikime, jog mūsų elektroninėje parduotuvėje atrasite Jums labiausiai tinkančius gaminius, kuriuos supakuosime ir pristatysime reikiamu adresu. Jūsų patogumui pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Kilus klausimams, susisiekti su mumis per svetainėje esančią užklausos formą arba socialiniuose tinkluose.


    

 • Naujienlaiškio prenumerata Prenumeruok ir gauk naujus pasiūlymus

  Informacija