Medžio dirbiniai

 • Medžio dirbiniai jūsų namams

  Medis – tai tradicinė ir viena dažniausiai naudojamų medžiagų Lietuvoje. Jis sutinkamas ne tik statybose, puošyboje, bet ir interjero detalėse, virtuvėse. Mediniai padėklai, indai, įrankiai, suvenyrai buvo populiarūs visais laikais. Gerai paruošti indai ir įrankiai iš medžio tarnauja ilgai. Madebylithuanians.com gaminami medžio dirbiniai iš žinomiausių Lietuvos medinių gaminių meistrų ir senojo kubilininkystės amato puoselėtojų rankų. Mūsų siūlomi dirbiniai pagaminti iš neklijuoto medžio, dar kitaip – pagaminti iš medžio masyvo. Neklijuotos medienos dirbinių kainos yra kiek didesnės dėl atrinktos aukštos kokybės medžio dalių, kurios neturėtų šakų netinkamose vietose, o gaminant nesuskiltų. Tai visai kitas meistriškumo lygis nei gaminant iš klijuotos medienos. Dirbiniai iš medžio suteiks lietuviško jaukumo Jūsų namams ir bus žavus akcentas sodyboje.

  Kokių medžio gaminių galite rasti madebylithuanians.com internetinėje parduotuvėje?

  Mūsų parduotuvėje galime Jums pasiūlyti platų dirbinių iš medžio asortimentą:
  • Natūralaus medžio užkandžių padėklai – jie puikiai dera namų interjere, o maistas juose atrodo patraukliai. Itin mėgstami kelių skyrių padėklai, kuriuose galima patiekti skirtingus užkandžius.
  • Natūralaus ąžuolo statinės – tai gali būti graži dovana įvairiomis progomis. Jas taip pat mielai renkasi tie, kurie užsiima naminio vyno ar alaus virimu.
  • Ąžuolinės geldos – lietuviški atributai tinkami maistui patiekti, kaip vonios akcentas, itin populiarios kaip švenčių dovana.
  • Natūralaus medžio samčiai – jų paskirtis keleriopa. Uogienių ar košių virimui, vandens pylimui pirtyje, kaip interjero akcentas.
  Apvalūs dubenys – jie puikiai tinka individualioms arba visos šeimos salotoms. Aliejuoti sėmenų aliejumi, todėl tinkami sąlyčiui su maistu.
    

 • Naujienlaiškio prenumerata Prenumeruok ir gauk naujus pasiūlymus

  Informacija