Kiaulienos lašiniai

 • Kaina 9.99 
  (9.99 /kg)
  15.04  Sutaupykite 5.05 
  Kaina 9.99 
  (9.99 /kg)
  15.19  Sutaupykite 5.20 
  Kaina 14.35 
  (14.35 /kg)
 • Mokslininkai teigia, kad kiaulienos lašinukai - puikus mineralų ir B grupės vitaminų šaltinis, tai puikus gyvulinės kilmės produktas, turintis net 60 proc. nesočiųjų riebalų rūgščių. Viena pagrindinių – arachidono rūgštis, kuri ne tik dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose, bet ir yra svarbi normalaus cholesterolio kiekio kraujyje palaikymui.
  Sūdyti, ar rūkyti jie maloniai nuteiks jūsų gomurį. Daugelis mėgaujasi lašinukais tiesiog su duonos rieke, kiti – į kompaniją kviečia svogūną ar pomidorą, treti – čirškina kiaušinienes, verda sriubas, ruošia padažus. Kad ir kokiu būdu paruošti kiaulienos lašinukai Jums patinka – pas mus rasite itin kokybiškus gaminius. Mėgaukitės patys, vaišinkite svečius ir pajuskite tikrą lietuvišką skonį. Mūsų parduotuvėje parduodami lašiniai – nemasinės gamybos maisto gaminys, naudojant senąsias lietuvių technologijas, išsaugant unikalias kokybines gaminių savybes ir sudėtį.

  Lašiniai – skanu ir sveika

  Lašiniai gali būti šalto arba karšto rūkymo, tačiau vienas seniausių ir labiausiai paplitusių lašinių gaminimo būdų – sūdyti lašiniai. Gaminant sūdytus lašinius jie gausiai pasūdomi ir laikomi šaltai apie 12-16 parų, tuomet gardinami prieskoniais. Sūdyti lašinukai – labai naudingas maistas.

  Žinoma, lietuvaičių gan mėgiami gardaus dūmo kvapo gavę rūkyti lašiniai. Jau vien jų vaizdas kelia apetitą: sniego baltumo lašinukai, rusva traški odelė, gardus dūmo aromatas… Nė viena pasaulio tauta savo mityboje nenaudoja tiek daug kiaulės lašinių, kaip lietuviai. Nuo senų senovės lietuviai žinojo, kad lašiniai turi būti rūkomi ne bet kaip, rezultatas priklauso nuo to, kokių medžių malkomis ir kiek laiko bus rūkoma, kokių gydomųjų augalų dūmais rūkyti baigiama. Tai ne tik gardus, bet ir naudingas maistas.
  Išskirtinės kokybės kiaulienos lašinukai internetu
  Tik mūsų parduotuvėje galite nusipirkti nemasinės gamybos ir laikantis senolių tradicinių gamybos būdų lašinių. Pas mus pirkti paprasta – rūkyti, sūdyti lašinukai po užsakymo bus išsiųsti Jums pageidaujamu adresu. Tiesiog įdėkite norimą prekę į krepšelį, apmokėkite ir laukite gardaus pirkinio. O galbūt norėtumėte nusiųsti šią gardžią dovaną draugams ar artimiesiems? Tuomet pirkimo lange įveskite jų duomenis ir adresą.

  Kodėl verta rinktis madebylithuanians.com kiaulienos lašinukus?

  Rinkitės gardžius lašinukus mūsų parduotuvėje, nes tik čia rasite kokybę ir unikalumą, kurį puoselėja ir saugoja tautinio paveldo meistrai ir amatininkai. Tik čia rasite gaminius, kurių gaminimo technologijos ir receptų tradicijos siekia gerokai per 100 metų. Pažinkite lietuvių tradicijas ir jas puoselėjančius bei mylinčius žmones. Tai nemasinės gamybos gaminiai, džiuginantys tuos, kurie ieško kokybės ir išskirtinumo, gardumo ir lietuviškas tradicijas menančio kvapo.    

 • Naujienlaiškio prenumerata Prenumeruok ir gauk naujus pasiūlymus

  Informacija