Ledinukai

 • Kaina 2.99 
  3.25  Sutaupykite 0.26 
  Kaina 2.29 
  2.99  Sutaupykite 0.70 
  Kaina 2.29 
  2.99  Sutaupykite 0.70 
  Kaina 2.29 
  2.99  Sutaupykite 0.70 
  Kaina 2.29 
  2.99  Sutaupykite 0.70 
  Kaina 2.29 
  2.99  Sutaupykite 0.70 
  Kaina 2.29 
  2.99  Sutaupykite 0.70 
  Kaina 2.29 
  2.99  Sutaupykite 0.70 
  Kaina 2.29 
  2.99  Sutaupykite 0.70 
 • Vaikai visad laukia švenčių, nes per jas galima pasipuošti, pramogauti ir, žinoma, sulaukti ypatingų skanėstų. Ir seniau mažieji laukdavo atlaidų ir kermošių, kad būtų palepinti tradiciniais saldumynais. Ledinukai „Gaidelis” – vieni tų, kuriuos atsimena ne tik tėvai, bet ir seneliai. Šie saldainiai turi tautinio paveldo sertifikatą. Madebylithuanians.com rasite ir kermošinius saldainius: saldainius ant pagaliuko, meškučius, čiulptukus, įvairių skonių ir formų karamelinius saldainius. Šios saldžios dovanėlės sugrąžins Jus į vaikystę, o gal Jūsų vaikaičius supažindins su Jūsų vaikystės skoniu. Yra posakis „mažos dovanėlės – stiprina draugystę“, o saldainiai dar ir pasaldina gyvenimą. Elektroninėje parduotuvėje parduodami nemasinės gamybos, rankų darbo saldainiai, kurie gaminami tradicijas puoselėjančių meistrų.

  Ledinukai internetu

  Norint pasimėgauti tradiciniais ledinukais – nereikia laukti miesto šventės ar atlaidų. Užsisakykite šių saldumynų pas mus ir jie bus pristatyti Jums pageidaujamu adresu, ar į paštomatą. Ledinukai gali būti puiki ir išskirtinė dovana – tarsi grįžimas į senelių vaikystę.
  Didžiuojamės, kad galime pasiūlyti ne tik tradicinius, tautinio paveldo sertifikatą turinčius ledinukus, tačiau ir praturtintus įvairiais skoniais – kriaušių, aviečių, netgi česnako! Tiesiog įsidėkite norimus saldumynus į krepšelį, užpildykite duomenis ir apmokėkite – saldumynai pasieks Jus per kelias dienas. O galbūt Jūs norite nustebinti savo draugą ir nusiųsti jam saldų siurprizą? Jei taip, tuomet pirmyn! Dovanokime džiaugsmą ir staigmenas artimiems ir brangiems žmonėms.

  Atkreipiame dėmesį, kad kai kurių saldumynų po vieną neparduodame – taip yra todėl, kad tai yra rankų darbo gaminiai. Prie šių prekių aprašo rasite, koks yra minimalus pirkimo kiekis. Kaina bus matoma krepšelyje, kai pasirinksite pristatymo būdą.

  Rankų darbo ledinukai

  Rankų darbo naminiai saldainiai ledinukai dažniausiai džiugina miestuose ir miesteliuose vykstančiose bažnytinėse šventėse ar atlaiduose. Kad nereikėtų laukti šventės – užsisakykite šių saldumynų pas mus. Saldainiai yra nemasinės gamybos, pagaminti iš tradicinių žaliavų rankomis, naudojant senąsias, ar jas atitinkančias naujas technologijas, išsaugant unikalias kokybines savybes ir sudėtį. Jų gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės natūralūs ingredientai. Kadangi gaminiai yra rankų darbo – kiekvieno išvaizda gali šiek tiek skirtis. Taip pat kviečiame užsisakyti didesnio svorio (500 g ar 1 kg) ledinukus ypatingoms progoms.  

 • Naujienlaiškio prenumerata Prenumeruok ir gauk naujus pasiūlymus

  Informacija