Rankų darbo muilai

 • Kaina 7.49 
  9.45  Sutaupykite 1.96 
  Kaina 7.49 
  9.45  Sutaupykite 1.96 
  Kaina 7.49 
  9.45  Sutaupykite 1.96 
 • Kiekvieną dieną pradėkite nuo savo odos puoselėjimo – natūralūs muilai minkština odą, padeda išlaikyti ją stangrią ir švelnią. Mūsų siūlomi rankų darbo muilai tinka ir vaikams ir suaugusiems, tad jais naudotis gali visa šeima. Ekologiškas rankų darbo muilas gali būti ir ypatinga dovana ar dovanos dalis – natūralus muilas yra prabangus, tačiau kasdien reikalingas produktas. Lietuviški muilai išsiskiria vietinių aliejų, ištraukų, augalų naudojimu sudėtims.

  Natūralūs rankų darbo muilai internetu

  Nebėkite dėl unikalios dovanos į parduotuvę! Rankų darbo muilas gali atkeliauti pas jus ar jūsų draugus, artimuosius tiesiai į namus – mūsų interneto svetainėje parduodami muilai yra sandėlyje, tad juos išsiųsime nedelsiant. Svetainėje muilų kaina nurodyti už gabalėlį, kurio svoris yra 100 gramų. Prekes galite užsisakyti kurjeriu į namus arba į jums artimiausią paštomatą.

  Natūralių muilų sudėtis

  Mūsų siūlomų muilų sudėtis – išskirtinė. Visų pirma tuo, kad jie gaminami šaltu būdu. Tai reiškia, kad muilas nėra verdamas. Šis muilo gamybos būdas – naudingesnis, kadangi kaitra suardo aliejus, vitaminus, amino rūgštis, be to, muilas pagamintas be virimo leidžia išsaugoti daugiau naudingųjų savybių iš augalų. Taip pat nevirtas muilas itin tinka į sausumą linkusiai odai, kadangi ją ne tik prausia, bet ir pamaitina, sušvelnina.

  Muilo pagrindą sudaro saponifikuotas kokosų aliejus, alyvuogių aliejus, rapsų aliejus, sviestmedžio sviestas, kakavos sviestas, vanduo. Vėliau įjungiami kiti ingredientai: įvairios ištraukos, žiedlapiai, eteriniai aliejai. Turime ir muilo vaikams – jis švelnus ir nedirgina odos.


  Dauguma mūsų siūlomų rankų darbo muilų yra veganiški, tačiau kai kurie gali turėti ir gyvūninės kilmės ingredientų – pavyzdžiui sviesto, medaus. Šie ingredientai yra skirti tam tikros rūšies odos puoselėjimui, tačiau jei jums tai nepriimtina – visas sudėtis rasite prie kiekvieno konkretaus gaminio.
    

 • Naujienlaiškio prenumerata Prenumeruok ir gauk naujus pasiūlymus

  Informacija