Duonos gaminiai

 • Kaina 7.99 
  (4.00 /kg)
  11.15  Sutaupykite 3.16 
  Kaina 7.49 
  (3.75 /kg)
  11.34  Sutaupykite 3.85 
  Kaina 5.49 
  (5.49 /kg)
  10.40  Sutaupykite 4.91 
  Kaina 17.99 
  (9.00 /kg)
  22.49  Sutaupykite 4.50 
  Kaina 17.99 
  (9.00 /kg)
  21.74  Sutaupykite 3.75 
  Kaina 5.99 
  (5.99 /kg)
  8.49  Sutaupykite 2.50 
  Kaina 9.99 
  (5.00 /kg)
  13.04  Sutaupykite 3.05 
  Kaina 8.49 
  (4.25 /kg)
  11.15  Sutaupykite 2.66 
  Kaina 9.99 
  (5.00 /kg)
  13.04  Sutaupykite 3.05 
  Kaina 11.99 
  (6.00 /kg)
  15.12  Sutaupykite 3.13 
  Kaina 11.99 
  (6.00 /kg)
  15.12  Sutaupykite 3.13 
  Kaina 7.99 
  (4.00 /kg)
  12.29  Sutaupykite 4.30 
  Kaina 4.49 
  6.62  Sutaupykite 2.13 
  Kaina 3.49 
  (6.98 /kg)
  4.73  Sutaupykite 1.24 
 • Lietuvių liaudies išmintis byloja „Sava duona gardesnė už svetimus pyragus“.
  Ar yra kas gardesnio, nei šviežiai tėviškės naminė duona? Tikrai ne. Tą patvirtina ir į svečias šalis išvykę lietuviai – to ypatingo duonos skonio ir kvapo jie ilgisi labiausiai. Duonos gaminiai užima ypatingą vietą kiekvieno lietuvio racione – su jais užaugome, apie duonelę dainavome dainas, mokėmės patarlių. Traški plutelė, purus, kmynais pagardintas minkštimas – jei įsijauti į visas skonines jusles, supranti, kodėl duona buvo taip garbinama. Dabar vis populiaresnė duona be mielių – užminkyta su raugu, pagal senąsias tradicijas. Ieškote tikrai skanios, kokybiškos, su meile keptos duonos? Jos tikrai rasite mūsų parduotuvėje.

  Kuo ypatinga duona be mielių?

  Bemielę duoną renkasi vis daugiau žmonių. Ją kildina ne kepimo milteliai, o raugas. Nuo jo kokybės priklauso, ar duona bus puri ir gardi. Tikras raugas gaminamas tik iš miltų ir vandens. Natūraliai brandintas duonos raugas ir jo pagrindu kepta duona turi labai mažai riebalų, daug ląstelienos ir kitų naudingų medžiagų. Su mielėmis kepta duona netinka žmonėms linkusiems į grybelius, turintiems tam tikrų kepenų ligų. Tad bemielė duona jiems bus kur kas naudingesnė. Natūralus raugas lemia tai, kad duona yra mažiau puri, tankesnė, tačiau tuo pat metu ir sotesnė. Net ir nedidelė kokybiškos duonos riekė pasotins ilgesniam laikui nei sausainiai ar batonas. Taip yra todėl, kad kokybiškoje, pilnagrūdėje duonoje yra daugiau ląstelienos, skaidulų, taip pat mineralų ir vitaminų.

  Duonos gaminiai internetu

  Prekybos centruose parduodama duona ne visad atitinka reiklaus pirkėjo poreikiams. Taip pat, ne visi turi laiko ar galimybių vykti į kepyklas, kur gaminami aukštos kokybės ir laikantis senųjų lietuviškų tradicijų, kepiniai. Negaiškite laiko, nes mes šį darbą atlikome už Jus! Mūsų interneto parduotuvėje galite įsigyti itin kokybiškos, pagal senąsias lietuvių tradicijas kepamos duonos, kuri bus pristatyta Jums į paštomatą arba kurjeriu pagal pageidaujamą adresą.

  Lietuvoje populiariausios duonos rūšys yra šios:
  • ruginė duona (dar vadinama juoda duona);
  • balta duona (kartais vadinama šviesi duona);
  • kvietinė duona;
  • duona su vaisiais ir/arba riešutais;
  • sėklų duona;
  • plikyta duona (pagaminta iš įvairių grūdų rūšių);
  • forminė duona.

  Tikrą kaimišką duoną sudaro mažai ingredientų. Dažniausiai tai tik ruginiai miltai, vanduo, cukrus, joduota valgomoji druska, kmynai, raugas. Iš jų iškepta duona yra tvirta, tanki, ją valgant greitai pasisotinama. Kokia bus tokios duonos kaina priklauso nuo konkrečios kepyklos, gaminio svorio.

  Būtina išskirti lietuvišką duonelę su vaisiais ir/arba riešutais. Tai ypatingas delikatesas! Traškūs riešutai, sultingi abrikosai, razinos, slyvos ir traški pluta – mėgaukitės tokios duonos rieke arba pagardinkite trupučiu kokybiško sviesto. Ši šventinė duona atstos desertą ir suteiks daug energijos.

  Nemėgstate džiovintų vaisių? Tuomet rinkitės duoną su sėklomis. Jos padeda virškinimui, suteikia duonai ypatingo aromato. Taip pat – sėklose gausu polinesočiųjų riebalų rūgščių, vitaminų ir mineralų. Priklausomai nuo sudėties tokia duona gali būti gardinama ne tik pikantiškais ingredientais, bet ir medumi ar namine uogiene.

  Kodėl verta rinktis madebylithuanians.com duonos gaminius?

  Tik šioje parduotuvėje rasite duoną, kuri kepama naudojant senąsias lietuviškas tradicijas ir ne vieną gaminį turintį Tautinio paveldo A kategorijos sertifikatą. Jis liudija jog tai yra nemasinės gamybos maisto gaminys, pagamintas iš tradicinių žaliavų rankomis arba naudojant senąsias ar jas atitinkančias naujas technologijas, išsaugant unikalias kokybines gaminių savybes ir sudėtį.  

 • Naujienlaiškio prenumerata Prenumeruok ir gauk naujus pasiūlymus

  Informacija