Audiniai drabužiams

 • Kaina 79.50 
  Kaina 79.50 
  Kaina 79.50 
  Kaina 79.50 
  Kaina 79.50 
  Kaina 79.50 
  Kaina 79.50 
 • Lietuvių tautiniai audiniai yra reikšminga ir vertinga mūsų šalies paveldo dalis. Jie atspindi Lietuvos istoriją, kultūrą bei tradicijas. Tokio tipo audiniai turi ypatingą reikšmę mūsų tautiečiams ir yra svarbūs šalies identitetui.

  Ką reikia žinoti apie tautinius audinius?

  Tautiniai audiniai drabužiams yra gaminami pasitelkiant tam tikrus technikos metodus, kurie yra saviti kiekviename Lietuvos etnografiniame regione. Jie yra puošiami skirtingais raštais, ornamentais, siūlais, o jų kaina gali svyruoti priklausomai nuo audinio sudėties, ornamentų bei autentiškumo. Dažniausiai tokio tipo audiniai yra naudojami skraisčių, sijonų, prijuosčių, liemenių bei juostų siuvimui. Jie atspindi mūsų tautos kūrybiškumą, meistriškumą ir puošia ne tik tautinius kostiumus bet ir kitus tradicinius rūbus, kurie šiais laikais, įprastai yra naudojami įvairiose Lietuviškose šventėse, ceremonijose, tautinių šokių festivaliuose ir kituose svarbiuose renginiuose.

  Raštai ir ornamentai audiniuose

  Lietuvos tautiniams rūbams puošnumo bei išskirtinumo suteikia skirtingų raštų ir audinių deriniai, gausi ornamentų įvairovė. Jie pasitelkiami vaizduojant įvairius gamtos bei tautosakos elementus, simbolius, kurie yra siejami su to meto pasaulėžiūra, vertybėmis bei dvasiniais įsitikinimais. Dažniausiai pasitelkiami tokio tipo raštai: juostelės, katpėdėlės, langeliai, rombai, geometrinės figūros bei kiti.
  Tradiciniuose lietuviškuose audiniuose yra naudojami įvairių spalvų siūlai, leidžiantys perteikti skirtingus atspalvius, priklausomai nuo konkrečiam regionui būdingos rūbų stilistikos. Šiais laikais audiniai drabužiams yra kuriami analizuojant bei interpretuojant skirtingų Lietuvos etnografinių regionų kultūros paveldą.

  Kodėl verta rinkti madebylithuanians.com audinius drabužiams?

  Savo klientams siūlome unikalius, aukštos kokybės gaminius, turinčius gilias istorines šaknis. Mūsų audiniai drabužiams pasižymi natūralia sudėtimi, dažniausiai gaminami iš vilnos bei medvilnės. Tai išskirtiniai rankų darbo audiniai, kurie gali būti naudojami tautinio kostiumo siuvimui, tradicinio proginio arba kasdieninio rūbo kūrimui.
  Svarbu paminėti tai, jog mūsų audiniai turi Tautinio paveldo A kategorijos sertifikatą. Šis sertifikatas liudija, jog jie yra pagaminti iš tradicinių žaliavų rankomis, arba pasitelkiant senąsias, ar jas atitinkančias naujas technologijas, išsaugant to laikmečio audiniams būdingas unikalias kokybines savybes bei sudėtį.
  Jums labiausiai patikusius audinius galite užsisakyti internetu. Siūlome įvairaus dizaino tautinius audinius, kurie pasižymi skirtingais raštais bei spalvomis. Tikimės, jog pas mus rasite jums labiausiai tinkančius gaminius jūsų idėjos įgyvendinimui.


    

 • Naujienlaiškio prenumerata Prenumeruok ir gauk naujus pasiūlymus

  Informacija