Juoda duona

 • Kaina 11.99 
  (6.00 /kg)
  15.12  Sutaupykite 3.13 
  Kaina 9.99 
  (5.00 /kg)
  13.04  Sutaupykite 3.05 
  Kaina 5.99 
  (5.99 /kg)
  8.49  Sutaupykite 2.50 
  Kaina 17.99 
  (9.00 /kg)
  21.74  Sutaupykite 3.75 
 • Tradicinė naminė juoda duona nuo seno yra itin mėgstama lietuvių. Apie šią duoną yra sukurta įvairių mitų, patarlių, ji plačiai minima lietuvių liaudies dainose bei tautosakoje. Tai yra ne tik maistas, bet ir gimtąją žemę, tradicijas primenantis simbolis.

  Šviežiai iškeptos juodos duonos kvapas ir skonis daugeliui mūsų primena vaikystę, namų jaukumą. Ji kepama pagal senovinį receptą ir yra mūsų tautos pasididžiavimas. Ši duona nuo kitų skiriasi savo skoniu, spalva bei tekstūra. Joje gausu B grupės vitaminų, skaidulų bei kitų mūsų organizmui naudingų medžiagų, todėl yra maistinga.

  Tai svarbus mūsų tautos paveldas, kuriame atsiskleidžia tautos istorija, ryšys su gamta, pasaulėžiūra. Nuo seno juoda naminė duona buvo itin gerbiama ir vertinama, nes yra stipriai susijusi su religija, tautosaka, giliomis tradicijomis. Nors šiandien duonos pasirinkimas yra kur kas platesnis, juoda duona išlieka gana populiariu pasirinkimu, o tradiciniai receptai keliauja iš kartos į kartą, atgimdami naujais skoniais.

  Juodos duonos gamyba

  Lietuviška juoda duona yra ypatinga dėl naudojamų kokybiškų, natūralių ingredientų, laiko patikrintos receptūros bei tradicinio kepimo proceso. Išskirtinę spalvą šiam gaminiui suteikia tamsus bei aromatingas salyklas, o tinkamai paruoštas raugas – unikalų skonį bei tekstūrą.

  Pagrindinės šios duonos sudedamosios dalys yra kvietiniai bei ruginiai miltai. Pagal tradicinį receptą, įprastai yra naudojami tik miltai, vanduo, druska, natūraliai brandintas raugas bei ruginis salyklas. Ruošiant tešlą, ruginių miltų turėtų būti naudojama daugiausiai. Norint, jog ji būtų puresnė, šiek tiek įberiama kvietinių miltų, o daugiau minkštumo jai gali suteikti viso grūdo miltai. Juodą duoną galima pagardinti nedideliu kiekiu cukraus ar medaus, taip pat galima įdėti kmynų, saulėgrąžų ar kitų mėgstamų sėklų. Tradicinės gaminimo procesas susideda iš raugo paruošimo, tešlos įrūginimo, kepaliukų formavimo bei kepinimo krosnyje.

  Juoda duona internetu

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų aukštos kokybės duonos gaminių pasirinkimą už prieinamą kainą. Čia galite įsigyti juodos plikytos duonos su saulėgrąžomis bei kanapėmis. Norintiems labiau išskirtinio skonio, galima rinktis juodos plikytos vaisinės duonos bei duonos su abrikosais.

  Parduodame ne masinės gamybos produktus, todėl galite būti tikri, jog gausite ne tik skanią, bet ir kokybišką, natūraliai pagamintą juodą duoną. Nustebinkite savo draugus, artimuosius ar užsienio svečius skania bei išskirtine lietuviška duona bei jos gaminiais. Patikusius produktus supakuosime ir pristatysime jums reikiamu adresu. Jūsų patogumui pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.
    

 • Naujienlaiškio prenumerata Prenumeruok ir gauk naujus pasiūlymus

  Informacija