Mėsos gaminiai

 •  

  Mėsos gaminiai, persismelkę kaimiško dūmo aromatu – lietuvių pasididžiavimas. Gardūs kumpiai ir dešros, lašinukai - lietuvių tautinio paveldo gaminiai, menantys istoriją ir protėvių tradicijas. Jei norite tikrai gardžių ir pagal tradicijas pagamintų gaminių - įsigykite būtent čia ir tikrtai nesigailėsite. Čia rasite vytintus mėsos gaminius (pvz. vytinta jautiena, kiaulienos dešros, kumpeliai, rūkyti kiaulienos gaminiai, lašiniai, šoninė. Taip pat rasite ir kokybišką ir išskirtinio skonio konservuotą mėsą (stirnienos, elnienos, briedienos, bebrienos, jautienos), kurių gaminimo technologijai gerokai per 100 metų…

  Mėsos gaminiai internetu

  Kviečiame susipažinti su madebylithuanians.com siūlomu asortimentu: mėsos užkandžių rinkiniai dovanų dėžutėse, kurie puikiai tiks dovanoms, ar lauktuvėms užsieniečiams.
  Mėsos gaminių rinkiniai solidi dovana artimiesiems ar verslo partneriams. Šiuolaikiškame įpakavime rasite populiariausius gaminius. Itin gardūs žvėrienos gaminiai – pavyzdžiui, stirnos kumpis dėžutėje, ar vytintas elnienos kumpis gali būti puiki dovana Jūsų kolegai ar bičiuliui. Šie gaminiai taip pat puikiai tiks ir šventėms: gimtadieniams, bernvakariams, Kalėdoms ir kitoms šventėms. Šimtamečių tradicijų receptūrų gaminiai nustebins ir daug mačiusius bičiulius. Tikėtina, kad tokios aukštos kokybės gaminių surengta degustacija užtikrins Jūsų vakarėlio sėkmę ir unikalumą.
  Konservuoti žvėrienos gaminiai - tai išskirtinės kokybės gaminiai: sultinga ir kokybiška mėsa, aromatas.
  Sūdyti lašiniai – viena populiariausių prekių mūsų parduotuvėje. Ir tai nestebina, nes lašiniai pagaminti pagal senovinius lietuvių liaudies receptus, kuriems gerokai per 100 metų.
  Kumpiai, dešros, mėsos lazdelės ir mėsos traškučiai nepaliks abejingo nei vieno gurmano. Šiuos gaminius mielai renkasi ir tie, kas propaguoja keto mitybą arba sportuoja, nes džiovinta/vytinta mėsa turi mažai angliavandenių, tačiau joje gausu baltymų (pavyzdžiui, 100 g džiovintos kalakutienos turi net 53 gramus baltymų). Tokie produktai puikiai tiks kelionėje, išvykoje.
  Jei norite pagardinti savo ar svečių gyvenimą unikaliu lietuvių tautos tradiciniu gaminiu - rinkitės skilandį. Jo aromatas ir skonis tikrai nepaliks abejingų. Tai gali būti puiki dovana užsienio svečiui, ar tiesiog gardi lauktuvė.
  Ilgamečių lietuvių tradicijų ir Lietuvos pievose išaugintų prieskonių aromatu dvelkiančios dešrelės - puikiausias pasirinkimas.

  Kodėl verta rinktis madebylithuanians.com mėsos gaminius?

  Savo parduotuvėje pateikiami autentiški ir aukščiausios kokybės lietuviški produktai, turintys tautinio paveldo sertifikatą. Šioje parduotuvėje parduodami mėsos gaminiai menantys ilgametes lietuvių tradicijas.