Balta duona

 • Kaina 3.49 
  (6.98 /kg)
  4.73  Sutaupykite 1.24 
  Kaina 4.49 
  6.62  Sutaupykite 2.13 
  Kaina 11.99 
  (6.00 /kg)
  15.12  Sutaupykite 3.13 
  Kaina 9.99 
  (5.00 /kg)
  13.04  Sutaupykite 3.05 
  Kaina 8.49 
  (4.25 /kg)
  11.15  Sutaupykite 2.66 
  Kaina 17.99 
  (9.00 /kg)
  22.49  Sutaupykite 4.50 
  Kaina 5.49 
  (5.49 /kg)
  10.40  Sutaupykite 4.91 
 • Balta duona, plikyta ar forminė – tai kasdienis mūsų stalo palydovas. Šviežia, pagal tradicinį receptą iškepta duona, kurios sudėtyje yra ir kaimiško sviesto, yra ir kvapni, ir gardi. Pas mus galite įsigyti įvairios duonos:

  • Balta duona be mielių
  • Balta duona su kanapėmis
  • Balta forminė duona
  • Balta duona su džiovintais vaisiais
  • Balta plikyta duona

  Mes siūlome įvairią duoną – galite rinktis kildinamą su raugu, ar su mielėmis. Duona su vaisiais - naujųjų gurmanų gomuriui. Tokia duona gardi ir be jokių papildomų pagardų, tad gali būti puikus užkandis prie kavos ar arbatos.
  Naminė duona išsiskiria savo ypatingu purumu – parduodame ne masinės gamybos gaminius, tad mūsų siūloma lietuviška duona yra itin gardi.

  Balta duona internetu

  Užsisakykite duoną pas mus itin paprastai – pasirinkę gaminius įsidėkite juos į krepšelį. Tuomet suveskite savo duomenis, pasirinkite pristatymo būdą (į paštomatą arba per kurjerį), apmokėkite ir duona bus jums pristatyta. Galite maloniai nustebinti giminaičius ar draugus ir jiems taip pat nusiųsti duonos – pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Pristatymo šalis ir kainą rasite krepšelyje, kai suvesite paskirties adresą.

  Baltos duonos gamyba

  Baltai duonai dažniausiai naudojami kvietiniai miltai, tačiau mišinyje dalis gali būti ir ruginių. Tolesni etapai priklauso nuo to, ar duona gaminama su raugu, ar mielėmis. Duonai su mielėmis su šiltu vandeniu ir/arba pienu sumaišoma dalis miltų, beriamos mielės, kartais dedama cukraus ar medaus. Kai mielių mišinys aktyvuojamas – įmaišomi likę miltai. Tuomet dedama šiek tiek kaimiško sviesto, jei norima – cukraus, kiaušinių, sėklų, džiovintų vaisių, ar riešutų. Tuomet tešla yra išminkoma, suformuojami kepalai, kurie pakildinami ir kepami.
  Kepant duoną su natūraliu raugu pirmiausia yra ruošiamas plikinys – miltai, kartais ir cukrus užplikomi verdančiu vandeniu. Šiam mišiniui pravėsus - įmaišomas raugas, kuris parą brandinamas šaldytuve. Tada sudedami likę ingredientai, duona kildinama ir kepama.   

 • Naujienlaiškio prenumerata Prenumeruok ir gauk naujus pasiūlymus

  Informacija