Lietuviški suvenyrai

 • Lietuviški suvenyrai yra išskirtiniai gaminiai, savo unikalumu žavintys ne tik turistus, bet ir vietinius gyventojus. Tai tarsi lietuviškos kultūros, tradicijų ir paveldo dalis, kurią su malonumu dovanojame brangiems žmonėms, norėdami ne tik puoselėti šalies tradicijas, kultūrą, bet ir padėti joms išlikti šiuolaikiniame pasaulyje.

  Turistams ar užsienyje gyvenantiems draugams, kolegoms, verslo partneriams dažnai norime ne tik papasakoti apie mūsų šalies istoriją, papročius, tautinį paveldą, bet ir padovanoti jiems vertingą prisiminimą apie Lietuvą. Lietuviški suvenyrai užsieniečiams gali būti puikus pasirinkimas, jeigu ieškote ypatingos dovanos, kuri suteiks ilgai išliekančius prisiminimus bei galimybę geriau pažinti mūsų šalį.

  Lietuviškų suvenyrų išskirtinumas

  Šiais laikais lietuviškų suvenyrų pasirinkimas yra platus. Tai gali būti įvairūs aksesuarai, puodeliai, marškinėliai, žvakės, magnetukai, bei kiti Lietuviška atributika papuošti gaminiai.

  Tradiciniai ir autentiški suvenyrai dažniausiai yra gaminami iš mūsų šaliai būdingų natūralių medžiagų, tokių kaip molis, linas, vilna, gintaras ar medis, o tai jiems suteikia daugiau unikalumo. Ne maža dalis lietuviškų suvenyrų yra rankų darbo, pagaminti vietinių meistrų, puoselėjančių senąsias amatų tradicijas. Rankų darbo gaminiuose atsispindi didinga šalies istorija, gamta, vertybės, kultūra, nes dauguma jų yra puošiami tradiciniais lietuvių motyvais, simboliais, raštais, o tai daro juos ypatingais.

  Lietuviški suvenyrai internetu

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti su meile pagamintų suvenyrų už prieinamą kainą. Tai autentiški tautinio paveldo suvenyrai, pagaminti Lietuvoje, tinkantys įvairioms progoms. Galime pasiūlyti išskirtinio dizaino, individualiai gaminamų suvenyrinių magnetukų, kurių dauguma yra tradicinių koklių replikos. Taip pat unikalių pakabukų kvapams iš vilnos, su rankų darbo vytinės juostelės elementais bei rankomis austų raktų pakabukų.

  Mūsų svetainėje esantys unikalūs rankų darbo Lietuviški suvenyrai – tai puikus būdas reprezentuoti mūsų šalį bei padovanoti dalelę Lietuvos istorijos brangiam žmogui.
    

 • Naujienlaiškio prenumerata Prenumeruok ir gauk naujus pasiūlymus

  Informacija