Lietuviškos dovanos

 • Kaina 20.99 
  27.99  Sutaupykite 7.00 
  Kaina 39.99 
  59.15  Sutaupykite 19.16 
  Kaina 39.99 
  59.15  Sutaupykite 19.16 
  Kaina 39.99 
  59.15  Sutaupykite 19.16 
  Kaina 39.99 
  59.15  Sutaupykite 19.16 
  Kaina 24.99 
  33.80  Sutaupykite 8.81 
  Kaina 24.99 
  33.80  Sutaupykite 8.81 
 • Suplanavus kelionę į užsienį pas draugus, ar laukiant svečių dažnai imama ieškoti lietuviškos dovanos. Tenka pasukti galvą – kas gi reprezentuoja Lietuvą, jos istoriją, paveldą? Kokiais autentiškais lietuviškais produktai ir dirbiniai nustebinti užsieniečius? Tikros lietuviškos dovanos užsieniečiams dažniausiai labai patinka – ar tai būtų rankomis austa juostelė, ar gardi vytinta, o gal rūkyta dešra, ar skilandis. Taip yra todėl, kad autentiški produktai ne tik atrodo gražiai, bet yra ir kokybiški, o lietuviškos valgomos dovanos yra gardžios ir puikiai reprezentuoja Lietuvą bei čia gyvenančius darbščius žmones.

  Didžiuojamės, kad mūsų internetinėje parduotuvėje perkamos ne tik asmeninės, bet ir verslo dovanos. Tai rodo, kad mumis pasitiki, kad siūlomi gaminiai bus įvertinti žmonių, kurie gali sau leisti rinktis geriausius produktus. Originalios ir tautinės dovanos bus puikiai įvertintos visų, tad kviečiame rinktis.

  Universalios lietuviškos dovanos internetu

  Apžvelgsime, kokios yra populiariausios lietuviškos dovanos užsieniečiams.
  1. Dirbiniai iš šiaudų. Šiaudiniai sodai ir žaisliukai eglutei ar Velykų medeliui yra vienas geriausių pasirinkimų, jei ieškote itin originalios dovanos. Tai puiki dovana tarsi inovacija iš praeities. Rugio šiaudeliai žibantys aukso spalva papuoš kiekvienus namus. Galima rinktis didelius sodus arba dovanoti mažesnio dydžio žaisliukus. Tai nedidelio svorio lietuviškos Kalėdinės dovanos.
  2. Rankomis austos juostelės – puiki ir naudinga dovana. Austas pakabukas dovanotas užsieniečiui gali būti prikabinamas prie raktų, naudojamas kaip knygos skirtukas, jį galima pakvėpinti ir pasikabinti automobilyje ar kambaryje. Originalūs tautiniai raštai ir spalvos kaskart primins Lietuvą. Kita populiari austos juostos dovana – kaklajuostė. Kaip stilingo įvaizdžio elementas jos gali tapti šaunaus pokalbio pradžia – kaklajuostės yra originalios ir išsiskiriančios iš visų kitų puošybos elementų, ypač vyrų aprangoje.
  3. Valgomos dovanos – įvairūs mėsos rinkiniai, saldumynai visad karaliauja perkamiausių sąrašuose. Išskirtinių mėsos gaminių rinkinius patogu dovanoti gimtadienių, jubiliejų progomis. Skirtingi lietuviškos mėsos gaminiai yra tikra patyriminė dovana – smagu degustuoti ir atrasti įvairiausius skonius ir jų derinius (pavyzdžiui: skirtingos mėsos rūšies dešrų degustacija). Valgomą dovaną galima įsigyti pas mus nuo 10 eurų, o rinkinių kaina prasideda nuo 31 euro. Toks rinkinys puiki lietuviškos dovanos užsieniečiams idėja. Rūkytus ir vytintus produktus dažniausiai galima parsigabenti automobiliu, ar lėktuvu registruotame bagaže. O jei vis tik ieškote nedidelės, simbolinės dovanos brangiam dėdei, mylimam seneliui, broliui ar gurmanei draugei – rinkitės dailiai įpakuotus mėsos gaminius, pavyzdžiui, dešrą ar kumpelius medinėse dėžutėse. Tokios dovanos atrodo prabangiai, yra gardžios ir išskirtinės, jas puikiai galima komplektuoti su kitomis dovanomis.

  Kaip pasirinkti verslo dovaną?

  Visų pirma įvertinkite, kokia proga ji bus dovanojama – ar tai turi būti itin didelę simbolinę vertę turinti dovana, ar simbolinė, pavyzdžiui, Kalėdų proga? Nuo to priklauso dovanos tipas. Įvykus dideliam verslo sandoriui verta rinktis dovaną, kuri turės išliekamąją vertę – atminimą. Gali būti dovanojami paveikslai, rankomis gaminti dirbiniai, audiniai. Paprastesnėms progoms draugams ir kolegoms, ar bičiuliams iš užsienio itin tinka valgomos dovanos – dažniausiai niekas nenori gauti suvenyrinių puodelių, ar standartinių džemperių su logotipu, tačiau valgomos dovanos yra puikiai vertinamos. Jų pasirinkimas pas mus išties platus. Valgoma dovana gali būti komplektuojama kartu su suvenyru – mūsų parduotuvėje tikrai išsirinksite tai, kas patiks Jūsų verslo partneriams. Originaliai supakuotos tautinės dovanos – autentiška juosta, pinti gaminiai, molio dirbiniai) primins viešnagę Lietuvoje.

  Lietuviški dovanų rinkiniai internetu

  Patogiai užsisakykite dovanų rinkinius sau į namus, biurą arba draugams bei artimiesiems jų adresu visoje Europoje. Lietuviškos dovanos juos pasieks per kurjerių tarnybą. Bendra kaina su pristatymu bus matoma krepšelyje, kai suvesite galutinį adresą. Tai patogu, kadangi mes saugiai supakuosime dovaną ir pasirūpinsime jos pristatymu.
  Interneto svetainėje užsakytos dovanos Jus arba Jūsų nurodytą gavėją pasieks per kelias darbo dienas Lietuvoje. Į užsienio šalis pristatymas trunka kiek ilgiau – jį matysite pasirinkę konkrečią šalį. Leiskite mums pasirūpinti Jūsų dovanomis!
    

 • Naujienlaiškio prenumerata Prenumeruok ir gauk naujus pasiūlymus

  Informacija