Edukacijos

 • Prekių nėra.
 • Edukacija yra procesas, apimantis naujų žinių, įgūdžių ir kompetencijų įgijimą, savo potencialo plėtojimą. Tai gali būti įvairios dirbtuvės, paskaitos, seminarai, užsiėmimai, kuriuose žmonės gali gilinti savo žinias bei mokytis naujų dalykų. Šiais laikais vis labiau populiarėja edukacijos, susijusios su senaisiais amatais.

  Tradiciniai lietuvių liaudies amatai atspindi senovės lietuvių gyvenimo būdą, įgūdžius, vertybes, bei kūrybiškumą. Tai yra svarbi mūsų tautos kultūros paveldo dalis, kuri yra puoselėjama iki šių dienų. Senieji amatai yra šimtmečius skaičiuojančios materialinės ir dvasinės kultūros raiška. Mūsų tautos žmonės nuo seno buvo laikomi ne tik kaip geri žemdirbiai, bet ir itin gabūs amatininkai. Įvairūs gaminiai pasižymėjo praktiškumu ir buvo meniški, pasitelkiant įvairius raštus bei simbolius. Nors dauguma amatų kasdieniniame gyvenime yra nepraktikuojami, jie yra laikomi svarbia šalies identiteto dalimi.

  Seniesiems amatams gali būti priskirti tokie užsiėmimai, kaip audimas, kalvystė, vilnos vėlimas, medžio apdirbimas, drožinėjimas, mezgimas, pynimas, juvelyrika bei daugelis kitų. Tai puiki galimybė ne tik išmokti naujų dalykų bet ir įgyti naujų patirčių, geriau pažinti tradicinius lietuviškus amatus, susipažinti su jų istorija, gaminiais, gyvenimo būdu. Edukacijų užsiėmimai padeda populiarinti tradicinius lietuvių liaudies amatus bei perduoti juos iš kartos į kartą.

  Kodėl verta rinktis madebylithuanians.com rengiamas edukacijas?

  Savo klientams parengėme įdomias edukacijas, kurios suteiks gerų emocijų bei praturtins naujomis patirtimis. Šių edukacijų metu dalyviai galės labiau pažinti lietuvių liaudies amatus, mūsų tautos tradicijas, papročius, istoriją bei kultūrą. Jų dėka, kiekvienas galės atskleisti savo kūrybinius sugebėjimus, išbandyti save, pasisemti naujų žinių ar tiesiog turiningai praleisti savo laisvalaikį.

  Mūsų parengtose edukacijose gali dalyvauti 15-25 asmenų grupės. Edukacijas veda profesionalūs, savo amatą išmanantys sertifikuoti meistrai, tautodailininkai, kurie saugo bei puoselėja amatininkystės paslaptis ir perduoda turimas žinias iš kartos į kartą. Užsiėmimus įprastai sudaro teorinė dalis bei praktiniai užsiėmimai. Galima rinktis iš šių madebylithuanians.com parengtų edukacijų:
  • Vilnos vėlimas. Šis amatas yra laikomas viena seniausių vilnonių audinių gamybos technikų. Šio užsiėmimo metu pasakojama apie vilną, jos panaudojimą, išskirtinumą bei vykdomi praktiniai vilnos vėlimo užsiėmimai.
  • Medaus edukacija ir degustacija. Šių edukacijų metu, susipažinsite su bitininkyste, medaus rūšimis, jo savybėmis bei nauda. Dalyviai taip pat galės padegustuoti skirtingas medaus rūšis, geriau jas pažinti.
  • Vaško darbai. Edukacijos dalyviai bus supažindinami su vaško savybėmis, tinkamu jo paruošimu bei žvakių gamybos proceso paslaptimis. Kiekvienas dalyvis galės pasigaminti rankų darbo vaško žvakę ar figūrėlę.
  • Alaus kelias ir degustacija. Dalyviai ne tik paragaus išskirtinio skonio alaus, bet ir bus supažindinami su aludaryste, alaus savybėmis, rūšimis, galės išgirsti įdomių faktų bei istorijų.
  Išmokti bei patirti naujų dalykų niekada nevėlu, todėl kviečiame Jus pasirinkti labiausiai patikusį užsiėmimą ir puikiai praleisti laiką. Kilus klausimams susisiekite su mumis per svetainėje esančią užklausos formą arba socialiniuose tinkluose. Mielai pakonsultuosime ir padėsime pasirinkti Jūsų poreikius labiausiai atitinkančią edukaciją.
    

 • Naujienlaiškio prenumerata Prenumeruok ir gauk naujus pasiūlymus

  Informacija