Žolelių arbatos

 • Lietuvos pievos, pamiškės ir miškai pilni gamtos dovanų mūsų sveikatai – gydomųjų ir vaistinių žolelių, iš kurių galima pagaminti puikias žolelių arbatas. Kas vadinama žolelių arbata? Visi gėrimai, kurie pagaminti iš žolinių ir žydinčių augalų, priklausančių camelia genties augalams. Žolelių arbatos nuo seno mėgstamos ir naudojamos įvairiems negalavimams gydyti. Gydomosios ir vaistinės žolelės bei augalai yra mūsų tautos paveldas, kuris padeda kovoti su įvairiomis virusinėmis ir infekcinėmis ligomis.

  Žolelių arbata internetu

  Įsigyti kruopščiai surinktų gydomųjų žolelių arbatų (mūsų asortimente yra ir ekologiška arbata) itin paprasta mūsų interneto svetainėje. Prie kiekvienos arbatos rasite aprašą, kada ją rekomenduojama gerti, kokia jų nauda. Šias arbatas mūsų parduotuvėje galite užsisakyti ne tik sau, bet ir savo draugams, artimiesiems – tuomet užsakymo lange suveskite jų pristatymo adresą ir kontaktinį telefono numerį. Galutinė kaina su siuntimu bus matoma pasirinkus pristatymo būdą.

  Žolelių arbatos nauda

  Lietuvos pienose kruopščiai surinkta ir išdžiovinta ekologiška arbata iš žolelių gali padėti esant įvairiems negalavimams: peršalimo ligoms, skrandžio skausmams, virškinimo problemoms, odos ligoms ir kt. Kai kurios žolelės natūraliai tonizuoja, valo organizmą arba ramina, tad galima paruošti atitinkamo poveikio gėrimus. Natūralios žolelės ne tik vartojamos kaip gėrimas, tačiau iš jų gaminami ir pavilgai, skalavimo skysčiai, žolelių sunkoje galima mirkyti skaudamas kūno dalis, pilti nuovirą į vonią, juo trinkti plaukus ir kt.

  Kodėl verta rinktis madebylithuanians.com žolelių arbatas?

  Savo elektroninei parduotuvei atrinkome tik išskirtinius, itin kokybiškas prekes gaminančius meistrus ir amatininkus, kurie tuirio tautinio paveldo sertifikatus. Itin gausus žolelių arbatų asortimentas liudija apie darbščius Lietuvos žmones, kurie savo rūpesčiu ir meile nori pasidalinti su Jumis. Žolelių arbatas pristatysime saugiai supakuotas į paštomatą arba kurjeriu.

  Svarbu: žolinių augalų arbatos nerekomenduojamos, kai žmogus jautrus jų komponentams, kai arbatos vartojamos ne pagal nurodymus ir pernelyg dideliais kiekiais. Visada pasitarkite su gydytoju arba žolininku, jei žolelių ir augalų arbatą gers nėščioji, žindanti moteris arba vaikas iki 12 metų.