Mindaugas Makutėnas

 • MINDAUGAS MAKUTĖNAS

  Gaminiai: rankų darbo muilas, muilo gamyba, natūrali kosmetika.

  Apie amatiniką

  MUILO ŪKIS – tai mūsų šeimos ūkis netoli Vilniaus, vienkiemyje. Jame mes, Sandra, Mindaugas ir penki mūsų vaikai. Nors Vilniaus centras gan arti, už 23 kilometrų, mes jaučiamės gamtos apsuptyje. Oras pas mus kvepia, o aplink daugybė nedirbamų laukų, kuriuose plyti įvairiausi laukiniai lietuviški augalai. 

  Mes patys auginame: rožes, levandas, ramunėles, medetkas. Auginam, gaminam, renkam, distiliuojam, stebim, tyrinėjam ir vadovaujamės biodinaminiais principais.

  Šalia mūsų gyvenamo namo stovi „Muilo namas“, kur ir vyksta gamyba. Čia gaminamas ne tik muilas, bet ir vandenines augalų ištraukos (hidrolatai), aliejinės augalų ištraukos (fitoliai, meceratai) ir pagrindinis mūsų gaminys muilas šiuo gėriu praturtinamas.

  Visus kosmetikos produktus gaminame mes patys. Pagrindinis mūsų gaminys yra natūralus, rankų darbo muilas. Gaminame apie 20 skirtingų muilo rūšių: medetkų, avižų, dilgėlių, levandų, burnočio sėklų, ciberžolių, šaltalankių, šermukšnių, ramunėlių, pienių, gintaro, pajūrio smėlio, deguto, šokoladinį, rožių ir t.t. - tokį, kuriais augalais mus aprūpina Lietuvos gamta.

  Nedideliais kiekiai gaminame sezoninius hidrolatus (rožių vanduo, levandų vanduo...), aliejus ir jų mišinius su lietuviškais augalais. Po rožių žydėjimo sezono turime rožių kremo, lūpų balzamų. Drąsiai teiraukitės.

  Patys esame žmonės, kurie siekia savęs pažinimo bei harmonijos. Mums svarbu, kad mūsų sukurti produktai būtų harmoningi ir gyvi. Jei jums tai artima – dalinkimės ir keiskimės tuo, kuo tikime, ką vertiname.

  Kaina 7.49 
  9.45  Sutaupykite 1.96 
  Kaina 7.49 
  9.45  Sutaupykite 1.96 
  Kaina 7.49 
  9.45  Sutaupykite 1.96 
 • Mūsų rankų darbo muilas gaminamas tik iš augalinių aliejų ir augalinių priedų.

  Pagaminta Lietuvoje, Makutėnų šeimos ūkis, - Muilo ūkis, tausoja odą, be palmių aliejaus, be gyvulinės kilmės komponentų, be dirbtinių dažiklių, be sintetintų kvapiklių, be konservantų.

  Muiloukis.lt muilo gamyba: šaltas gamybos būdas, t. y. virimo procesas nevyksta, todėl išsaugomos aliejų savybės, vitaminai, amino rūgštys, - toks muilas neišsausina odos. Muilas praturtintas lietuviškomis augalinėmis ištraukomis, todėl jame visada dalelė vasaros. Naudojami tik natūralūs eteriniai aliejai ir natūralūs priedai: žiedlapiai, uogos, sultys, sėklos, moliai.