Išskirtinės edukacijos programos

 • Išskirtinės edukacijos programos

  Tradiciniai lietuviški amatai atspindi mūsų tautos vertybes, tradicijas, unikalumą, istoriją ir vis dažniau tampa itin paklausiu užsiėmimu tarp daugelio žmonių. Tokio tipo edukacijos ne tik suteikia galimybę geriau pažinti savo šaknis, bet ir praturtina mus naujomis žiniomis, įgūdžiais. Šie užsiėmimai skatina patriotiškumą, senųjų amatų perdavimą ateities kartoms, kultūrinio paveldo puoselėjimą.

  Išskirtinės edukacijos gali apimti tokius amatus, kaip juostų pynimas, mezgimas, audimas, keramika, drožyba, juvelyrika, kalvystė, medžio apdirbimas bei daugelį kitų. Tokios edukacijos mums suteikia žinių apie senovės lietuvių gyvenimo būdą, jų kūrybiškumą, darbštumą.

  Edukacijos Lietuvoje

  Lietuvoje galime rasti platų edukacinių užsiėmimų pasirinkimą. Kiekvienas jų suteiks gerą patirtį, svarbiausia pasirinkti tai, kas artimiausia bei įdomiausia patiems. Vienos labiausiai populiariausių bei įdomiausių edukacijų Lietuvoje yra šios:

  • Juostų pynimas. Dalyviai šių užsiėmimų metu gali išgirsti apie skirtingas pynimo technikas, raštus, naudojamą simboliką, spalvų derinimą bei patys išmėginti šio amato.
  • Žvakių iš vaško liejimas. Tai galimybė geriau pažinti bičių vašką, sužinoti apie jo naudą. Tokių užsiėmimų metu galima dalyvauti vaško lydymo procese bei pasigaminti norimos formos žvakę.
  • Siuvinėjimas. Toks užsiėmimas moko kruopštumo, atidumo detalėms. Jų metu susipažįstama su įvairiomis siuvinėjimo technikomis ir būdais, kurie pravers norint papuošti reikiamą audinį.
  • Vilnos vėlimas. Tai puikus būdas atskleisti savo kūrybinius sugebėjimus, susipažinti su natūralia vilna, jos vėlimo būdais ir pasigaminti norimą gaminį, suvenyrą sau ar artimam žmogui.
  • Duonos kepimas. Ši edukacija suteikia galimybę sužinoti apie senolių duonos kepimo ritualus bei papročius ir patiems prisiliesti prie duonos gaminimo bei kepimo proceso.
  • Molio apdirbimas. Mokoma kurti įvairius meno dirbinius, dekoro elementus iš molio. Galima išmokti pasigaminti tokius indus, kaip ąsotis, dubuo, puodynės, padėkliukai, kurie galės puošti Jūsų namus.

  Įdomios bei vertingos madebylithuanians.com edukacijos

  Esame parengę naujomis patirtimis bei vertingomis žiniomis praturtinančias edukacijas, kurių metų, dalyviai galės labiau pažinti mūsų tautos istoriją, kultūrą, tradicijas. Tai puiki galimybė iš arčiau pamatyti bei išbandyti lietuvių liaudies amatus. Edukacijos įdomios tuo, jog čia kiekvienas gali ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir atskleisti savo kūrybinius sugebėjimus, lavinti įgūdžius, pasisemti naujų žinių.

  madebylithuanians.com galite rinktis iš Jus labiausiai dominančių užsiėmimų: vilnos vėlimas, medaus edukacija ir degustacija, vaško darbai, alaus kelias ir degustacija. Šiuos užsiėmimus veda sertifikuoti meistrai bei amatininkai, kurie nori pasidalinti savo žiniomis su Jumis. Mūsų parengtos edukacijos susideda iš teorinės bei praktinės dalies, kuriose gali dalyvauti 15-25 asmenų grupės. Tai yra puiki galimybė turiningai bei įdomiai praleisti savo laisvalaikį su artimaisiais, draugais ar kolegomis. Tokio tipo edukacijos taip pat gali būti vertinga dovana brangiam žmogui.
    

 • Naujienlaiškio prenumerata Prenumeruok ir gauk naujus pasiūlymus

  Informacija