Sertifikuoti tautinio paveldo gaminiai

 • Sertifikuoti tautinio paveldo gaminiai yra svarbi mūsų tautos istorinė bei kultūrinė dalis. Mūsų šalis nuo seno garsėja įvairiais tekstilės, kalvystės, medžio apdirbimo, keramikos, juvelyrikos dirbiniais. Todėl Lietuva gali didžiuotis aukštos kokybės produktais, menančiais protėvių tradicijas. Tautiniai paveldo gaminiai yra pagaminti Lietuvoje. Tai ne masinės gamybos produktai, sertifikuoti amatininkų dirbiniai. Jie yra pagaminti rankomis, iš tradicinių žaliavų, arba naudojant senąsias ar jas atitinkančias naujas technologijas, tokiu būdu išsaugant unikalias kokybines savybes bei sudėtį. Tokie produktai dažnai turi gilias istorines šaknis bei simbolinę prasmę.

  Tautinio paveldo gaminiai

  Pateiksime pagrindinius sertifikuotus tautinio paveldo gaminius, kuriuos patogiai galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje madebylithuanians.com. Čia atrasite produktus, pagamintus sertifikuotų amatininkų bei meistrų, kurie užtikrina produktų kokybę ir autentiškumą. Šie gaminiai gali būti vertinga bei įdomi dovana ne tik artimiesiems, bet ir užsienio svečiams.

  Duona. Vienas svarbiausių lietuviškų produktų yra ruginė kaimiška duona, gaminta pagal senolių tradicijas. Taip pat nereikėtų pamiršti baltos plikytos duonos bei lietuviško sviestinio pyrago, kurio skonis daugeliui primena namus. Duona ir jos gaminiai yra neatsiejama mūsų tautos kulinarinio paveldo dalis, kuri yra itin puoselėjama iki šių dienų.

  Mėsos gaminiai. Pagal senolių receptus, natūraliai pagaminti šalto rūkymo kiaulienos lašiniai, skilandis, šalto rūkymo kiaulienos file bei sūdyti lašiniai tikrai nepalieka abejingų. Gardaus dūmo aromatas, tradiciniai, laiko patikrinti receptai bei lietuviški prieskoniai suteikia mėsos gaminiams išskirtinumo bei ypatingo skonio.

  Žolelių esencijos. Jos yra itin svarbios lietuvių liaudies medicinoje ir iki šių dienų naudojamos imuniteto stiprinimui ar esant įvairiems negalavimams, pavyzdžiui, odos ligoms, peršalimui, virškinimo sutrikimams. Esencijos yra aukštos kokybės produktai geresnei savijautai bei grožio puoselėjimui. Jos yra pagamintos iš kokybiškų vaistažolių, naudingų žmogaus organizmui.

  Tautinės juostos. Pas mus galite įsigyti autentiškų vytinių bei rinktinių tautinių juostų ar kaklajuosčių vyrams. Tai unikalūs gaminiai, pasižymintys išskirtiniais raštais bei simboliais. Tokio tipo juostos yra audžiamos profesionalių amatininkų, dirbančių pagal specialias audimo technikas. Tautinės juostos bei kaklajuostės yra puošni tradicinių drabužių detalė, žavinti ne tik lietuvius, bet ir užsieniečius.

  Tautiniai audiniai. Jie atskleidžia mūsų tautos kūrybiškumą, istoriją, užima svarbią vietą kultūriniame pavelde. Jiems būdinga natūrali sudėtis, aukšta kokybė ir subtili raštų bei ornamentų kompozicija. Autentiški tautiniai audiniai gali būti naudojami siūti prijuostes, skareles sijonus, tautinius kostiumus ir kitus drabužius bei buitinės paskirties tekstilinius gaminius.

  Molio gaminiai. Rankų darbo moliniai gaminiai pasižymi ne tik praktiškumu, bet ir puošniais tautiniais akcentais, gamtos motyvais. Juose atsispindi to meto žmonių gyvenimo būdas, vertybės, kultūra. Pagal senąsias gamybos tradicijas pagaminti moliniai dirbiniai, tokie kaip ąsočiai, dubenėliai, puodynės yra mėgstami bei vertinami ir šiandien.
    

 • Naujienlaiškio prenumerata Prenumeruok ir gauk naujus pasiūlymus

  Informacija